Biežāk uzdotie jautājumi

J: Ko es saņemšu pasūtot lapas izveidi izvēloties “Pamata paku”? Vai būs kādi papildus izdevumi?
A: Pasūtot “Pamata paku” Jūs saņemsiet lakonisku, lietošanā ērtu un pārskatāmu mājas lapu vienā valodā.

J: Kas ir mājas lapas dizaina personalizēta veidne?
A: Personalizētā veidne ir gatavs tehniskais risinājums web lapas izstrādei, kuru piemeklējam atkarībā no funkcijām, kas jāveic konkrētajai lapai. Pēcāk tās dizains tiek pielāgots jau konkrētā klienta vajadzībām – logo, attēli, teksti, galerija utt..

J: Ja es gribu vienkāršu mājas lapu divās valodās, vai tas nozīmē ka man jāizvēlas “Standarta paka”?
A: Ir divas iespējas. Izvēlēties “Pamata paku” un pievienot jebkuru citu valodu par papildus samaksu (izmaksas tiks saskaņotas pirms pasūtījuma noformēšanas). Kā arī pasūtīt “Standarta paku”, kur ir iekļauta ne tikai multivalodas iespēja, bet tiek papildus piedāvātas arī citas mājas lapas funkcijas.

J: Kādus sociālos tīklus var integrēt mājas lapā?
A: draugiem.lv, facebook.com, twitter.com, u.c.

J: Ko ietver kontaktu modulis?
A: Uzņēmuma juridiskie dati, tālrunis, e-pasts, web lapas adrese, cita kontaktinformācija, Interaktīva karte. Jūsu vajadzībām pielāgota kontaktu forma, saziņai ar klientiem.

J: Cik fotogrāfijas varu izvietot fotogalerijā?
A: Fotogrāfiju skaits nav ierobežots, ierobežots var būt apjoms (tas atkarīgs no izvēlētās hostinga pakas).

J: Vai logo izstrāde ir pieejama arī “Standarta pakai”?
A: “Standarta pakā” logo izstrāde nav iekļauta, taču šo pakalpojumu ir iespējams pasūtīt atsevišķi, izmaksas par logo izstrādi tiks atrunātas pirms paūtījuma noformēšanas. Summa atkarīga no logo sarežģītības.

J: Kādu informāciju vajag sagatavot, lai mājas lapu varētu izveidot ātri?
A: Mājas lapas apraksts – cik un kādas sadaļas, informācija (teksti, uzņēmuma vai organizācijas logo un attēli), kas tajās sākotnēji ievietojama. Ja ir vairākas valodas, tad arī tas attiecas uz katru no nepieciešamajām valodām. Kā arī uzņēmuma vai organizācijas logo (pēc nepieciešamības varam to arī par atsevišķu samaksu izstrādāt, ja nav izvēlēta “Pilna servisa paka”)

J: Cik ātri es dabūšu savu mājas lapu?
A: Tas atkarīgs no mājas lapas sarežģītības un no nepieciešamās informācijas iesniegšanas mums. Aptuvenie mājas lapu izstrādes termiņi ir sākot no 5 darba dienām “Pamata pakai”, līdz 30 darba dienām jau sarežģītākām mājas lapu sistēmām.