Biežāk uzdotie jautājumi

Esam apkopojuši mūsu klientu biežāk uzdotos jautājumus. Gadījumā, ja arī Jūs vēlaties uzzināt papildu informāciju par mājas lapas izstrādes vai grafiskā dizaina izveides procesu, aicinām iepazīties ar zemāk esošo informāciju.

VAI PASŪTOT KĀDU NO LAPU LAPA, SIA MĀJAS LAPU IZSTRĀDES STANDARTA PIEDĀVĀJUMIEM, JĀRĒĶINĀS AR PAPILDUS IZDEVUMIEM?

Pasūtot kādu no LAPU LAPA, SIA standarta piedāvājumiem, klientiem nav paredzētas nekādas papildus izmaksas. Mums svarīgi ir izzināt klientu vēlmes un nepieciešamības pie līguma slēgšanas, lai projekta tāmē tiktu iekļautas visas mājas lapas izstrādes procesa izmaksas.

Papildus izmaksas var rasties tikai tādā gadījumā, ja projekta realizācijas laikā, klients maina kādu no uzdevumiem.

CIK MAKSĀ MĀJAS LAPAS PIELĀGOŠANA MOBILAJĀM IERĪCEM (RESPONSIVE)?

Visas LAPU LAPA, SIA izstrādātās mājas lapas tiek pielāgotas mobilajām iekārtām bez papildu maksas pielāgošanas. Mēs rūpējamies par to, lai mājas lapas lietošana būtu maksimāli ērta tās lietotājiem un apmeklētājiem.

KO ES SAŅEMŠU PASŪTOT MĀJAS LAPAS IZVEIDES "PAMATA" PIEDĀVĀJUMU?

Pasūtot mājas lapas izstrādes “Pamata” piedāvājumu, Jūs saņemsiet informatīvu un lietošanā ērtu mājas lapu vienā valodā, bez funkcionāli sarežģītiem elementiem tajā.

KAS IR MĀJAS LAPAS DIZAINA SAGATAVE (TEMPLATE)?

Mājas lapas dizaina sagatave (template) ir gatavs tehniskais un vizuālais risinājums web lapas izstrādei, kura tiek piemeklēta atkarībā no mājas lapā paredzētās funkcionalitātes. Pēcāk tās dizains tiek pielāgots jau konkrētā klienta vajadzībām – tiek nomainīts logo, krāsu salikums, attēli, teksti, galerija un citi elementi.

JA SĀKOTNĒJI MĀJAS LAPA IR IZTRĀDĀTA VIENĀ VALODĀ, VAI IR IESPĒJAMS NĀKOTNĒ PIEVIENOT ARĪ CITAS VALODAS?

Neatkarīgi no tā, vai mājas lapa ir izstrādāta vienā vai vairākās valodās, to nākotnē ir iespējams paplašināt ar papildus valodām.

VAI MĀJAS LAPU NĀKOTNĒ IESPĒJAMS PAPILDINĀT AR CITĀM FUNKCIJĀM?

LAPU LAPA, SIA projektus  realizē izmantojot pasaulē atpazīstamākās mājas lapu izstrādes platformu – WordPress. Līdz ar to mājas lapas funkcionalitāti ir iespējams paplašināt teju bezgalīgā apjomā pēc neieciešamības.

KĀDS IR MĀJAS LAPAS IZSTRĀDES TERMIŅŠ?

Mājas lapas izstrādes termiņš ir atkarīgs no tās funkcionalitātes. Vidējais izstrādes termiņš ir 3-6 mēneši. Taču mājas lapas izstrādes termiņš nav tikai darbs pie mājas lapas izveides, bet arī projekta saskaņošana dažādos tā posmos, satura precizēšana, izpildītāja un pasūtītāja komunikācija, u.c. faktori, kas ietekmē darba izpildes ātrumu.

Jāņem vērā, ka paātrināt izstrādes termiņu iespējams, ja tiek iesūtīta mājas lapas tehniskā specifikācija, kā arī pilns mājas lapas saturs projekta sākuma stadijā.

VAI MUMS PAŠIEM BŪS IESPĒJA MAINĪT/LABOT MĀJAS LAPAS SATURU?

Savus projektus realizējam ar pasaulē atpazīstamākās mājas lapu izstrādes platformu – WordPress. Līdz ar to mēs saviem klientiem nodrošinam tehniski augsta līmeņa mājas lapas izstrādi, kuras uzturēšanai un administrēšanai nav nepieciešamas speciālas zināšanas.

VAI LAPU LAPA, SIA PIEDĀVĀ MĀJAS LAPAS UZTURĒŠANU?

Jā, mēs piedāvājam mājas lapas uzturēšanu sākot no 19,99EUR/mēnesī + PVN. Izvēloties mājas lapas uzturēšanas pakalpojumu pie mums, Jūs saņemat ne vien vietu datu glabāšanai uz servera, bet arī regulāru mājas lapas sistēmas un mājas lapas darbībā izmantoto spraudņu atjaunināšanu.

VAI LAPU LAPA, SIA PIEDĀVĀ ARĪ LOGO IZSTRĀDI?

LAPU LAPA, SIA piedāvājuma klāstā ir ne vien mājas lapu izstrāde un izveide, bet arī grafiskā dizaina pakalpojumi. Mēs palīdzēsim izstrādāt logo no jauna, vai modernizēt esošo, lai tas atbilstu mūsdienu dizaina tendencēm. Galaprodukts tiek noformēts dažādos formātos, atkarībā no tā pielietojuma veida – drukai, izmantošanai internetā, ievietošanai dokumentos u.c. Kā bonuss tiek noformēta “mazā stila grāmata“, kur atrunātas logo dizainā izmantotās krāsas un fonti.

KĀDAS IR LOGO DIZAINA IZMAKSAS?

Grafiskajiem darbiem tiek piemērota stundu likme, kas ir 70EUR/h + PVN. Logo dizains aizņem vidēji 4 darba stundas, kas ir ~2 darba stundas skiču izstrāde + ~2 darba stundas izvēlētā varianta pieslīpēšana un failu sagatavošana nodošanai klientam.

JA TIEK PASŪTĪTA MĀJAS LAPAS IZSTRĀDE, VAI GRAFISKAJIEM DARBIEM TIEK PIEMĒROTA ATLAIDE?

Ja komplektā ar mājas lapas izveidi tiek pasūtīts arī logo dizains, vai citi grafiskā dizaina pakalpojumi (bukleta izveide, firmas stila izveide, u.c.), tad stundu likmei tiek piemērota atlaide.

Dobeles Autobusu Parks
AMRO
MAN Latvija
Gidon Kremer
Rekuss
333
Brother šujmašīnas
T/C LIIBA
Stockholm School of Economics in Riga
Jāņa Kārkliņa Advokātu Birojs
Purpurs
Rode un Partneri