Wendi Toys, SIA

Mājas lapas izstrāde uzņēmumam, kas ražo rotaļu laukumus. Mājas lapa izstrādāta ar individuāli zīmētu dizainu un programmēšanu.

Mājas lapas funkcionalitāte paplašināta ar preču katalogu, kur pieejama produktu tehniskā informācija.

Mājas lapas dizains pielāgots aplūkošanai dažādās mobilajās ierīcēs (responsive).

Bean Bag Latvia, SIA

Interneta veikala / mājas lapas izstrāde sēžammaisu ražotājfirmai. Mājas lapa realizēta ar individuālu dizainu un tā programmēšanu. Pēc klienta pieprasījuma e-veikala dizainā ir saglabātas klasiskā noformējuma tendences.

Interneta veikalā pieejams plašs produktu klāsts ar variācijām – dažādiem izmēriem, krāsām, materiāliem, kā arī tie var tikt papildināti ar personalizētu izšuvumu.

Sistēmā integrēta automātiskā norēķinu sistēma.

Mājas lapas dizains pielāgots apskatei dažādās mobilajās iekārtās (responsive).

Vizmers, SIA

Mājas lapa – interneta veikals ar individuāli zīmētu dizainu un programmēšanu.
Galvenā funkcionalitāte – informatīva mājas lapa ar iespēju iegādāties produktus no preču kataloga, apmaksas sistēmas integrācija.
Mājas lapa realizēta vairākās valodās.

Dizains pielāgots dažādām mobilajām iekārtām (responsive).

 

HQ chipper parts, SIA

Mājas lapa ar integrētu preču katalogu, iespēja preces ielikt grozā un nosūtīt pieprasījumu cenu aprēķinam. Sistēmu nākotnē plānots paplašināt ar multivalodu un veikala funkcionalitāti.

Mājas lapa izstrādāta uz dizaina sagataves pamata (template), kā arī tās dizains pielāgots dažādām mobilajām iekārtām (responsive).

Dizaina Papīrlietu Darbnīca, SIA

Mājas lapa ar individuālu dizainu, kas realizēts pēc klienta iesniegtām dizaina skicēm. Mājas lapai ir gan informatīva funkcionalitāte, gan arī pieejams preču katalogs. Sistēmu paredzēts paplašināt ar multivalodu un veikala funkcionalitāti. Mājas lapas dizains pielāgots dažādām mobilajām iekārtām (responsive).

Dobeles Autobusu Parks
AMRO
MAN Latvija
Gidon Kremer
Rekuss
333
Brother šujmašīnas
T/C LIIBA
Stockholm School of Economics in Riga
Jāņa Kārkliņa Advokātu Birojs
Purpurs
Rode un Partneri