Sīkdatņu izmantošanas politika

Šī tīmekļa vietne pieder SIA “Lapu Lapa”, Reģ.nr.: 40103462074, adrese: Dzirnavu iela 57A-4, Rīga, LV-1010, Latvija.

Šī politika sniegs Jums informāciju par sīkdatnēm un to izmantošanas mērķiem, lūdzu, rūpīgi iepazīstieties ar to pirms mūsu Vietnes lietošanas uzsākšanas. Mūsu Sīkdatņu izmantošanas politika ir daļa no mūsu Privātuma politikas.

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir neliela datu datne, kas izvietota Jūsu datorā vai citā portatīvajā ierīcē, kad Jūs pārlūkojat tīmekļa vietni. Sīkdatnes var izvietot vietnes īpašnieks vai trešā persona. Sīkdatnes tiek plaši izmantotas, lai nodrošinātu vietņu darbību vai labāku un efektīvāku darbību. Tas tiek panākts ar to, ka vietnes spēj nolasīt un rakstīt šīs datnes, kas ļauj atpazīt lietotāju un atcerēties būtisku informāciju, kas padara vietnes lietošanu daudz piemērotāku un ērtāku. Sīkdatnes pēc veida tiek iedalītas “pastāvīgās” un “sesijas”. Pastāvīgās sīkdatnes saglabājas Jūsu ierīcē pēc pārlūkprogrammas aizvēršanas, savukārt seansa sīkdatnes tiek dzēstas brīdī, kad Jūs aizverat izmantoto pārlūkporgrammu.

Vairāk informācijas par sīkdatnēm, to uzstādīšanu, dzēšanu un bloķēšanu var iegūt, apmeklējot vietni www.aboutcookies.org.

Kādam nolūkam mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datplūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumus. Turpinot lietot mūsu tīmekļa vietni, jūs apstiprināt mūsu sīkdatnes.

Trešās personas sīkdatnes

Papildu mūsu lietotajām sīkdatnēm, mēs sadarbojamies arī ar uzticamiem sadarbības partneriem, kas palīdz mums veikt vietnes izmantošanas analīzi, un piemērot vietni, lai sasniegtu iespējami labāko lietotāju pieredzi.

Tiek izmantotas šāda veida sīkdatnes:

Nepieciešamie sīkfaili

Nepieciešamie sīkfaili palīdz padarīt tīmekļa vietni par izmantojamu, nodrošinot pamata funkcijas, piemēram, lappuses navigāciju un piekļuvi drošām vietām tīmekļa vietnē. Tīmekļa vietne bez šiem sīkfailiem nevar pareizi funkcionēt.

CookieConsent
Saglabā lietotāja sīkfailu piekrišanas statusu esošajam domēnam

Statistika

Google Analytics un Google Website Optimizer
Google Analytics un Google Website Optimizer pakalpojumus sniedz Google Inc.(“Google”).

Google Analytics ir analītisks rīks, kas palīdz vietnes vai aplikācijas īpašniekiem saprast, kā tik lietotas viņu vietnes. Tas var tikt panākts ar sīkdatņu komplekta lietošanu, lai savāktu informāciju par vietnes izmantošanas statistiku, bez lietotāju identifikācijas. Google Analytics atbalsta divas JavaScript bibliotēkas (atzīmes), lai izmērītu vietnes lietošanu: analytics.js un ga.js. Google Analytics neuzglabā nekādus personas datus par vietnes lietošanu.

Jūs varat iegūt vairāk informācijas par Google privātuma politiku un Analītikas sīkdatnēm un privātuma informāciju.

Mārketings

Google AdWords un Google Remarketing
Mēs izmantojam tiešsaites reklāmas programmu Google AdWords un Google Remarketing tehnoloģijas, ko nodrošina Google.

Lai izmērītu pārvēršanu ar Google AdWords, pārvēršanas izsekošanas sīkdatnes tiek novietotas, kad lietotājs noklikšķina uz Google piedāvātās reklāmas (“Reklāma”).  Pārvēršanas izsekošanas sīkdatnes neizmanto personas identifikācijai. Google izmanto dažādas sīkdatnes katram Google AdWords klientam un sīkdatņu dati netiek apvienoti ar citiem datiem. Ja Jūs uzklikšķināt uz vienas no mūsu Reklāmas un turpināt vietnē, kas ir aprīkota ar pārveidošanas atzīmi un sīkdatnes darbība nav izbeigusies, pārveidošana tiek dokumentēta. Ar pārveidošanas izsekošanas sīkdatnes palīdzību mēs varam redzēt kopējo pārveidošanas skaitu un varam pārskatīt mūsu Reklāmas veiktspēju. Jūs varat atrast vairāk informācijas par Google AdWors šeit.

Tad, kad Jūs uzklikšķināt uz mūsu Reklāmas, tiek izvietota Google Remarketing sīkdatne. Šī sīkdatne palīdz mums vēlāk piedāvāt Jums mūsu Reklāmas. Remarketing sīkdatns netiek izmantotas personas identifikācijai. Vairāk informācijas par Google Remarketing varat iegūt šeit.

DoubleClick

Dažreiz reklāmas sīkdatne var tikt izvietota Jūsu lietotajā vietnes domēnā. DoubleClick gadījumā var tikt izvietotas sīkdatnes, kas tiek sauktas ‘_gads’. DoubleClick lieto sīkdatnes, lai uzlabotu reklamēšanu. Tā mērķis ir izmērīt mijiedarbību ar reklāmām un novērst atkārtotu vienādu reklāmu parādīšanos lietotājam. DoubleClick sīkdatnes nesatur personu identificējamu informāciju.

Sīkdatņu atspējošana un iespējošana

Jums ir iespēja atbalstīt vai noraidīt sīkdatnes, mainot iestatījumus Jūsu pārlūkprogrammā. Tomēr, pastāv iespēja, ka noraidot sīkdatņu lietošanu, Jūs nevarēsiet izmantot visas tīmekļa vietnes piedāvātās interaktīvās iespējas. Gadījumā, ja vēlaties tikt brīdināts pirms sīkdatne tiek akceptēta uz Jūsu ierīces cietā diska, iepazīstieties ar zemāk norādītajām instrukcijām atkarībā no Jūsu pārlūkprogrammas:

Mūsu Sīkdatņu izmantošanas politikas izmaiņas

Laiku pa laikam mēs atjaunojam šo politiku. Gadījumā, ja mēs veicam būtiskus grozījumus kārtībā, kādā mēs izmantojam sīkdatnes vai ievākto informāciju, tas tiks norādīts šajā politikā. Sīkdatņu izmantošanas politikas atjaunošanas datums tiek norādīts tās beigās. Lai Jums būtu jaunākā informācija par mūsu sīkdatņu izmantošanas politiku, lūdzam, laiku pa laikam pārskatīt šo politiku.

Saziņa ar mums

Gadījumā, ja vēlaties ar mums sazināties saistībā ar šo Sīkdatņu izmantošanas politiku, lūdzu izmantojiet epastu – lapa@lapulapa.lv

Informācija atjaunota: 2022.gada 3.martā