Interneta veikala izveide

LAPU LAPA, SIA piedāvā interneta veikala izstrādi un uzturēšanu.

Interneta veikalu piedāvājam realizēt uz mājas lapu izstrādes platformas – WordPress. Līdz ar to mēs nodrošinam tehniski augsta līmeņa interneta veikala izstrādi, kuras administrēšanai nav nepieciešamas speciālas zināšanas. Tas ļauj klientam viegli un ērti pārvaldīt interneta veikala informatīvās sadaļas, kā arī preču klāsta pievienošanu un tā rediģēšanu.

WordPress + Woo Commerce

WordPress sistēma nodrošina informatīvas mājas lapas funkcijas, taču papildinot to ar WooCommerce spraudni ir iespēja nodrošināt preču vai pakalpojumu tirdzniecības pamata funkcijas, kā arī ir iespējams veidot sistēmas paplašinājumus – piemēram, lai izveidotu produktu atlases filtru, meklētāju, u.c. funkcijas.

Interneta veikala dizaina risinājumam piedāvājam gan dizaina sagataves (template), gan individuāli zīmētu dizainu, kas zīmēts ciešā sadarbībā ar klientu, realizējot visas vēlmes un vajadzības.

Interneta veikala izmaksas

Piedāvājam interneta veikala izstrādi sākot no 1500EUR. Cenā iekļauta mājas lapas izstrāde vienā valodā, izmantojot dizainai sagatavi (template), veikala pamata funkcionalitāte – preču pievienošana, to kārtošana kategorijās, iespēja preci ielikt grozā, veikt pasūtījumu, apmaksa ar bankas pārskaitījumu vai PAYPAL, lokālā piegāde.

Plašāku sistēmu cenu aprēķinam nepieciešama precīza projekta tehniskā specifikācija. Lūdzu sazinieties ar mums, lai precizētu iecerētā projekta izmaksu tāmi.

Pamata izmaksu piedāvājumā iekļauts:

  • bezmaksas tehniskais atbalsts – kļūdu un citu nepilnību novēršana trīs mēnešus no mājas lapas nodošanas ekspluatācijā, jeb Pieņemšanas-Nodošanas akta parakstīšanas;
  • administrācijas sistēma ar iespēju rediģēt mājas lapas vizuālo un tekstuālo informāciju, pievienot jaunas sadaļas un veikt citus darbus;
  • viena lietotāja apmācība neklātienē darbam ar administrācijas sistēmu.

Papildus piedāvājam:

  • izstrādāt jebkāda veida moduļus, par cenu vienojoties atsevišķi pirms projekta izstrādes;
  • domēnu reģistrācija sākot no 9.99 EUR/gadā;
  • mājas lapu uzturēšana jeb hostings – sākot no 6.99 EUR/mēnesī. Pakalpojums ietver regulārus sistēmas un spraudņu atjauninājumus;
  • grafiskā dizaina izveidi (logo, vizītkartes, plakāti, vizualizācijas u.c.);
  • kvalitatīvu attēlu iegādi no fotobankas.

Cenas norādītas bez PVN 21%.
* cik to atļauj izvēlētais lapas dizains.
Cenā nav iekļauta mājas lapas pārcelšana uz trešās puses pakalpojuma sniedzēja servera.

Izstrādātie interneta veikali

Dobeles Autobusu Parks
AMRO
MAN Latvija
Gidon Kremer
Rekuss
333
Brother šujmašīnas
T/C LIIBA
Stockholm School of Economics in Riga
Jāņa Kārkliņa Advokātu Birojs
Purpurs
Rode un Partneri