Interneta veikala izveide

LAPU LAPA, SIA piedāvā interneta veikala izstrādi, tā uzturēšanu un pielāgošanu SEO prasībām.

Interneta veikalu piedāvājam realizēt uz mājas lapu izstrādes platformas – WordPress. Līdz ar to mēs nodrošinam tehniski augsta līmeņa interneta veikala izstrādi, kuras administrēšanai nav nepieciešamas speciālas zināšanas. Tas ļauj klientam viegli un ērti pārvaldīt interneta veikala informatīvās sadaļas, kā arī preču klāsta pievienošanu un tā rediģēšanu.

WordPress + Woo Commerce

WordPress sistēma nodrošina informatīvas mājas lapas funkcijas, taču papildinot to ar WooCommerce spraudni ir iespēja nodrošināt preču vai pakalpojumu tirdzniecības pamata funkcijas, kā arī ir iespējams veidot sistēmas paplašinājumus – piemēram, lai izveidotu produktu atlases filtru, meklētāju, u.c. funkcijas.

Interneta veikala dizaina risinājumam piedāvājam gan dizaina sagataves (template), gan individuāli zīmētu dizainu, kas zīmēts ciešā sadarbībā ar klientu, realizējot visas vēlmes un vajadzības.

Interneta veikala izmaksas

Piedāvājam interneta veikala izstrādi sākot no 1350EUR. Cenā iekļauta mājas lapas izstrāde vienā valodā, izmantojot dizainai sagatavi (template), veikala pamata funkcionalitāte – preču pievienošana, to kārtošana kategorijās, iespēja preci ielikt grozā, veikt pasūtījumu, apmaksa ar bankas pārskaitījumu vai PAYPAL, lokālā piegāde.

Plašāku sistēmu cenu aprēķinam nepieciešama precīza projekta tehniskā specifikācija. Lūdzu sazinieties ar mums, lai precizētu iecerētā projekta izmaksu tāmi.

Papildus piedāvājam:

  • domēnu reģistrācija sākot no 9.99 EUR/gadā;
  • mājas lapu uzturēšana jeb hostings – sākot no 6.99 EUR/mēnesī.
  • grafiskā dizaina izveidi (logo, vizītkartes, plakāti, vizualizācijas u.c.);
  • kvalitatīvu attēlu iegādi no fotobankas.

Izstrādātie interneta veikali

Dobeles Autobusu Parks
AMRO
MAN Latvija
Brother šujmašīnas
T/C LIIBA
Rekuss
LATVIJAS REPUBLIKAS VĒSTNIECĪBA SOMIJAS REPUBLIKĀ
RD IKSD
Rīgas Skolēnu Pils
Dundagas novads
Jāņa Kārkliņa Advokātu Birojs
Stats Rent