HQ chipper parts, SIA

Mājas lapa ar integrētu preču katalogu, iespēja preces ielikt grozā un nosūtīt pieprasījumu cenu aprēķinam. Sistēmu nākotnē plānots paplašināt ar multivalodu un veikala funkcionalitāti.

Mājas lapa izstrādāta uz dizaina sagataves pamata (template), kā arī tās dizains pielāgots dažādām mobilajām iekārtām (responsive).

Stockholm School of Economics in Riga, SIA

Informatīva mājas lapa, kas izstrādāta starptautiskai konferencei.

Mājas lapa ieturēta viena atvēruma “one page” ietvaros. Apmeklētāja uzmanības piesaistīšanai un uzturēšanai, izmantoti dažādi animāciju efekti. Mājas lapa reaizēta, izmantojot dizaina sagatavi, kas papldināta ar individuāli programmētu izvēlni. Tā pielāgota dažāda izmēra monitoriem, kā arī mobilajām iekārtām.

Best Devon Hotels

Mājas lapa tūrisma nozares pārstāvjiem, kur tiek apkopota informācija par konkrēta reģiona naktsmītnēm un atpūtas iespējām.

Mājas lapai zīmēts individuāls dizains, kas pielāgots mobilajām iekārtām (responsive).

Dizaina Papīrlietu Darbnīca, SIA

Mājas lapa ar individuālu dizainu, kas realizēts pēc klienta iesniegtām dizaina skicēm. Mājas lapai ir gan informatīva funkcionalitāte, gan arī pieejams preču katalogs. Sistēmu paredzēts paplašināt ar multivalodu un veikala funkcionalitāti. Mājas lapas dizains pielāgots dažādām mobilajām iekārtām (responsive).

Zvērinātu advokātu birojs ,,Rode un Partneri”

Mājas lapa ar individuāli zīmētu dizainu. Tā informē apmeklētāju par advokātu biroja pārstāvētajām darbības sfērām un birojā strādājošiem advokātiem. Mājas lapa vairākās valodās – LV, EN, RU.

Mājas lapa pielāgota mobilajām iekārtām (responsive).

Dobeles Autobusu Parks
AMRO
MAN Latvija
Gidon Kremer
Rekuss
333
Brother šujmašīnas
T/C LIIBA
Stockholm School of Economics in Riga
Jāņa Kārkliņa Advokātu Birojs
Purpurs
Rode un Partneri