Biedrība "Skalbes"

Informatīva mājas lapa ar individuāli zīmētu dizainu cietusajiem.lv, kurā pieejama informācija noziegumos cietušiem. Mājas lapas dizains zīmēts balstoties uz jau iepriekš izstrādātā logo – piemeklēts atbilstošs fonts, kas atbalsta gan latviešu, gan angļu, kan krievu valodu rakstību, kā arī web dizainā izmantota koši zaļā, tumši brūnā krāsa.

Mājas lapa pielāota mobilajām iekārtām (responsive), integrēta tērzēžanas funkcionalitāte.

VSIA, Kremerata Baltica

Informatīva mājas lapa, kas izstrādāta uz dizaina sagataves pamata. Mājas lapa ir papildināta pasākumu kalendāru, kur pasākumi tiek automātiski kārtoti – tuvākajos pasākumos un jau pagājušos pasākumos. Mājas lapā arī pieejams ierakstu un izdevumu bibliotēka.

Mājas lapa pielāgota mobilajām ierīcēm (responsive).

Eureka Advisors, SIA

Informatīva, rakstura mājas lapa, kas interesentiem sniedz informāciju par uzņēmuma sniegtajiem pakalpojumiem, tajā strādājošiem speciālistiem, kā arī iegūt kontaktinformāciju saziņai.

Mājas lapa izstrādāta izmantojot dizaina sagatavi (template), tā pielāgota mobilajām iekārtām (responsive). Mājas lapas dizainā izmantoti interaktīvi elementi – animācijas, interesenta uzmanības piesaistei un noturēšanai.

Re Eksperts, SIA

Mājas lapa sniedz informāciju par nekustamā īpašuma vērtēšanas uzņēmumu Re Eksperts, SIA. Mājas lapā ir iespēja iegūt informāciju par uzņēmuma pakalpojumiem, pieredzi, sadarbības partneriem u.c.

Mājas lapa izstrādāta izmantojot dizaina sagatavi (template), tā pielāgota mobilajām iekārtām (responsive).

Eirofiltri, SIA

Informatīva uzņēmuma mājas lapa, kur pieejams pilns SIA, EIROFILTRI ražoto ūdens filtru klāsts un apraksti. Mājas lapā integrēta pasūtījuma forma, kuru aizpildot ir iespēja veikt pasūtījumu interneta vietnē.

Mājas lapa vairākās valodās – LV, EN, RU.

Mājas lapa izstrādāta izmantojot dizaina sagatavi, tā pielāgota mobilajām iekārtām (responsive).

Dobeles Autobusu Parks
AMRO
MAN Latvija
Gidon Kremer
Rekuss
Stats Rent
Brother šujmašīnas
T/C LIIBA
Stockholm School of Economics in Riga
Jāņa Kārkliņa Advokātu Birojs
RD IKSD
Dundagas novads