Sonika, SIA

Zīmola “Brother” produktu kataloga (2016) dizaina pielāgošana Latvijas tirgum. Galvenais uzdevums – saglabāt “Brother” vizuālo identitāti.

Katalogs ir papildināts ar vairākiem produktiem, līdz ar to mainījies kataloga kopējo lapas pušu skaits, kur dizains tika veidots no nulles, balstoties uz iesniegtās informācijas apjoma. Veidota kompozīcija, kurai jāiekļaujas kopējā produkta kataloga vizuālajā noformējumā. Papildus kopējā vizuālānoformējuma veidošanai, tika veikta atsevišķu produktu fotogrāfiju apstrāde un sagatavošana drukas prasībām.

Katalogs realizēts gan drukā, gan izmantošanai internetā.

Formāts: A4

Eiropas latviešu apvienība

Eiropas latviešu kultūras svētku (ELKS 2015) dalībnieku ceļvedis – buklets.  Tas veidots vairākos atvērumos, kurā apkopota informācija par svētku dalībniekiem, rīkotājiem, viesiem. Kā arī iekļauta informācija par svētku ietvaros rīkotajiem pasākumiem, ar detalizētu informāciju par katra pasākuma norises laiku un vietu – sākot ar mēģinājumu grafiku, beidzot ar pasākumu programmiņu, pasākuma atbalstītājiem.

Drukāta reklāmas materiāla formāts: A4

LAPU LAPA, SIA pasākumam nodrošināja sekojošu uzskates materiālu dizaina izveidi:

  • logo;
  • mājas lapa;
  • web reklāmas baneri gif formātā;
  • dalībnieku deļvedis / buklets;
  • plakāts / afiša;
  • skrejlapas;
  • prezentreklāmas materiāli / pasākuma suvenīri.

Mexa, SIA

Produktu katalogs uzņēmumam, kas strādā lauksaimniecības nozarē – graudu kaltēšanas, transportēšanas un uzglabāšanas iekārtas un risinājumi.

Katalogā apkopota un izvietota detalizēta vizuālā un tekstuālā informācija par populārākajiem produktiem un pakalpojumiem. Kā arī pieejama kontaktinformācija saziņai

Katalogs realizēts gan drukā, gan web verijās.

Formāts: A4

Pasūtījuma ietvaros tika realizēta arī mājas lapas izstrāde.

Eirofiltri, SIA

Latvijā ražotu ūdens filtru preču katalogs, kurā ir apvienota detalizēta informācija par uzņēmuma ražoto produkciju.

Kataloga dizains ieturēts uzņēmuma vizuālajās vadlīnijās. Papildu dizaina un maketa sagatavošanai, tika veikts apjomīgs darbs pie preču fotogrāfiju atlases, apstrādes un to sagatavošanas drukas prasībām.

Katalogs drukas versijas formāts: A4

Pasūtījuma ietvaros realizēta arī uzņēmuma mājas lapa, kā arī dažādi reklāmas materiāli gan drukai, gan izmantošanai interneta vidē.

Enpro, SIA

Kataloga pamata funkcionalitāte – reprezentatīvs uzņēmuma reklāmas materiāls, kur apvienota paveikto darbu/objektu foto galerija, kas papildināta ar īsu aprakstu par konkrētajiem objektiem. Maketā iekļauta arī vispārēja informācija par uzņēmumu tā galvenajiem darbības virzieniem, kā arī kontaktinformācija saziņai.

Katalogs realizēts gan drukā, gan izmantošanai internetā.

Drukāts formātā: A4

Dobeles Autobusu Parks
AMRO
MAN Latvija
Gidon Kremer
Rekuss
333
Brother šujmašīnas
T/C LIIBA
Stockholm School of Economics in Riga
Jāņa Kārkliņa Advokātu Birojs
Purpurs
Rode un Partneri