Grafiskais dizains

Lapu Lapa, SIA piedāvājuma klāstā ir ne vien mājas lapu izstrāde, bet arī graiskā dizaina izveide.

Jebkuras preces vai pakalpojuma vizuālais noformējums nereti ir noteicošas attiecīgā produkta iegādē. Līdz ar to pievilcīgs grafiskais dizains ir svarīgākais nosacījums Jūsu panākumiem.

Ja Jums ir ideja, bet nav kas to realizē, droši variet vērsties pie mums. Sniegsim konsultācijas un kopā realizēsim idejas.

Logo izstrāde

Lai Jūsu uzņēmums veiksmīgi komunicētu gan ar klientiem, gan sadarbības partneriem, tam nepieciešams logo jeb atpazīstamības zīme. Mēs palīdzēsim to izstrādāt no jauna, vai pārveidot jau esošo, lai tas atbilstu mūsdienu dizaina tendencēm. Galaproduktu saņemsiet dažādos formātos, atkarībā no tā pielietojuma veida – drukai, izmantošanai internetā, ievietošanai dokumentos u.c.

Plakāta, skrejlapas dizaina izveide

Pilsētvidē izvietojams uzskates materiāls ir viens no populārākajiem informācijas nodošanas veidiem, kā informēt apmeklētāju par pasākuma tuvošanos. Ar mūsu profesionālās komandas palīdzību, izveidosim Jūsu pasākuma tematikai atbilstošu informatīvo materiālu (plakātu, skrejlapu, programmiņu, biļešu) grafisko dizainu.

Zīmoga, vizītkartes, veidlapas dizaina izveide

Iespēja pilnveidot vienotā stilā Jūsu uzņēmuma vizuālo tēlu. Ir svarīgi, ka jūsu klientiem ir konkrētas asociācijas ar Jūsu uzņēmumu, saņemot attiecīgo uzskates materiālu.

Web dizains

Izstrādāsim individuālu mājas lapas dizainu tieši Jums, balstoties uz Jūsu vēlmēm un nepieciešamības.
Realizēsim to kopā, kā Jūsu uzņēmuma vizītkarti ar kuru varēsiet lepoties.

Bukleta, kataloga, grāmatas dizaina izveide

Izveidosim vizuāli baudāmu grafisko dizainu katalogam vai viegli pārskatāmu preču vai pakalpojuma bukletu sekojot jaunākajām mārketinga tendencēm, lai tas Jums palīdzētu uzrunāt vēlamo klientu mērķauditoriju.

Jau gatava dizaina adaptācija – izmaiņu veikšana

Piedāvājam veikt dažādas izmaiņas jau gatavā dizainā / maketā (valodas pievienošana / nomaiņa, izmēru pielāgošana, pārzīmēšana vektorformātā u.c. izmaiņas).

Dizaina darbiem tiek piemērota stundas likme – sākot no 30 līdz 45 EUR stundā. Tā ir mainīga atkarībā no veicamo darbu sarežģītības pakāpes, pirms darba uzsākšanas iespējams precizēt konkrētā darba izmaksas.