Grafiskais dizains

LAPU LAPA, SIA piedāvājuma klāstā ir ne vien mājas lapu izstrāde, bet arī graiskā dizaina izveide. Jebkuras preces vai pakalpojuma vizuālais noformējums nereti ir noteicošas attiecīgā produkta iegādē. Līdz ar to pievilcīgs grafiskais dizains ir svarīgākais nosacījums Jūsu panākumiem.

Ja Jums ir ideja, bet nav kas to realizē, droši variet vērsties pie mums.
Sniegsim konsultācijas un kopā realizēsim idejas.

Mājas lapu / web dizains

Izstrādāsim individuālu mājas lapas dizainu, kas ir maksimāli pielāgots mājas lapas funkcionalitātei, ievērojot firmas stila vadlīnijas un balstoties uz Jūsu vēlmēm un nepieciešamības.

Logo izstrāde

Lai Jūsu uzņēmums veiksmīgi komunicētu gan ar klientiem, gan sadarbības partneriem, tam nepieciešams logo jeb atpazīstamības zīme.

Firmas stila izveide

Firmas stils ir neaizvietojams palīgs uzņēmuma atpazīstamības veidošanai. Ir svarīgi, ka Jūsu klientiem ir konkrētas asociācijas ar Jūsu uzņēmumu, saņemot attiecīgo uzskates materiālu.

Vizītkartes / veidlapas dizains

Viens no joprojām populārākajiem informācijas nodošanas un sevis prezentēšanas veidiem ir tikšanās laikā klientam nodota biznesa vizītkarte.

Plakāta / skrejlapas dizains

Pilsētvidē izvietojams uzskates materiāls ir viens no populārākajiem informācijas nodošanas veidiem, kā informēt apmeklētāju par pasākuma tuvošanos.

Bukletu / katalogu dizains

Izveidosim vizuāli baudāmu grafisko dizainu katalogam vai viegli pārskatāmu preču vai pakalpojumu bukletu, lai tas Jums palīdzētu uzrunāt vēlamo klientu mērķauditoriju.

Grāmatas dizains

Grāmatu maketu izveide no vāka līdz vākam. Sadarbībā ar mūsu dizaineri Jums izdosies realizēt iecerēto.

Dizaina adaptācija

Piedāvājam veikt dažādas izmaiņas jau gatavā dizainā/maketā (informācijas papildināšana / nomaiņa, izmēru pielāgošana, pārzīmēšana vektorformātā u.c. izmaiņas).

Dizaina darbiem tiek piemērota stundas likme – sākot no 50 līdz 70 EUR stundā. Tā ir mainīga atkarībā no veicamo darbu sarežģītības pakāpes un apjoma. Pirms darba uzsākšanas iespējams precizēt konkrētā darba izmaksas.

Grafiskā dizaina projekti

Dobeles Autobusu Parks
AMRO
MAN Latvija
Gidon Kremer
Rekuss
333
Brother šujmašīnas
T/C LIIBA
Stockholm School of Economics in Riga
Jāņa Kārkliņa Advokātu Birojs
Purpurs
Rode un Partneri